کاربرد توری های فلزی در صنعت ماشین سازی

کاربرد توری های فلزی در صنعت ماشین سازی

از سال 1990 مترادف با شایستگی و حرفه ای بودن در تولید توری سیمی جوش داده شده برقی و محصولات ساخته شده از سیم گالوانیزه داغ یا سیم براق است که می تواند کروم را پوشش دهد. ما با استفاده از جدیدترین ماشین آلات و دستگاه های جوش تمام اتوماتیک، طیف گسترده ای از محصولات استاندارد و سفارشی را برای شش نوع مختلف تولید می کنیم: ساخت و ساز، حیوانات خانگی، لوازم خانگی، صنعت، صنعت کشاورزی و محصولات خاص.

از این رو شرکت با استفاده از جدیدترین ماشین آلات و دستگاه های جوش تمام اتوماتیک شروع به تولید محصولات مش سیم جوشی و مش سیمی نمود. ما علاوه بر تولید مش سیم استاندارد، محصولات سفارشی را مطابق با الزامات یا طراحی فنی مشتری ارائه می دهیم. بسته بندی با بیشترین دقت و تحویل سریع، دو سرویس مهم دیگر ما است.

با بیش از چندین سال تجربه در صنعت ساخت و مهندسی فلزات، به این معنی است که مشاوره و خدمات تخصصی را از مشاورانی دریافت می کنید که از نزدیک با کسب و کار شما آشنا هستند. صنایع مفتولی تور گستر برای محصولات با کیفیت، خدمات عالی و قابلیت اطمینان حرفه ای شهرت دارد. ما در بازاری که به سرعت در حال تغییر است، رضایت کامل مشتری را فراهم می‌کنیم.

توری های فلزی صنعتی چیست؟

مشبک سیمی یا همان تورهای فلزسی یک اصطلاح عمومی است. به شبکه های دو یا سه بعدی ساخته شده از دو یا چند سیم فلزی اطلاق می شود که با فرآیندهای مختلفی مانند جوشکاری، بافندگی، توری یا بافندگی به یکدیگر متصل می شوند.

ما مجهز به کارشناسان فنی و تیم فروش برتر هستیم. آنها مطمئن می شوند که خواسته های کسب و کار شما را تجزیه و تحلیل می کنند و راه حل های نوآورانه ای برای کارایی عملیات لجستیکی مشتریان ایجاد می کنند.

توری های فلزی یک صفحه فلزی ساخته شده از مفتول های فولادی ضد زنگ یا کربن است که با بافندگی یا جوشکاری تولید می شود. آنها در یک الگوی در هم تنیده قرار گرفته اند که یک ورق را تشکیل می دهد. آنها به عنوان یکی از منعطف ترین مواد هستند و دارای ویژگی بادوام مورد نیاز برای دستیابی به تولید برتر برای دوره های طولانی هستند.

روش های جوشکاری تعیین می‌کند که چه نوع شبکه سیمی در سازه مورد استفاده قرار می گیرد. طبقه بندی های مختلف توری فلزی عبارتند از: توری گابیون، توری لوزی، توری جوشی، توری پرسی و…. آنها با پوشش های شیمیایی ساخته می شوند که سطح آنها را برای مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی افزایش می دهد.

پیشنهاد می شود: آشنایی با توری پرسی ضد آب

آشنایی با توری گابیون صنعتی

آشنایی با توری گابیون صنعتی

توری گابیون از مفتول فولادی مرغوب ساخته شده است که دارای 2 نوع ساخت است: پارچه دوبل یا سه تاب. ساختار پارچه انعطاف پذیر و متغیر است. در مقایسه با توری گابیون جوش داده شده، سبدهای گابیون بافته شده دارای دوام برای طول عمر طولانی هستند. توری گابیون را می توان به طور گسترده ای برای محافظت در برابر فرسایش، حفاظت از جاده و پل، دیوار حائل گرانشی، سنگ فرش شیب و کنترل سواحل رودخانه استفاده کرد.

تاز امکانات توری گابیون:

ساختار مقاوم و انعطاف پذیر.

نفوذپذیری عالی

مقاومت خوب در برابر خوردگی و زنگ زدگی.

استحکام کششی بالا.

دوام خوب و طول عمر بالا.

از کاربردهای توری فلزی گابیون عبارت‌اند از:

حفاظت در برابر فرسایش

کنترل سواحل رودخانه

حفاظت از راه و پل.

دیوار حائل جاذبه.

سنگفرش شیب و سرریز

توری لوزی چیست و چه کاربردی دارد؟

عنصر فیلتر فلزی منبسط شده به شکل الگوهای سوراخ های مختلف منبسط شده و کشیده می شود، با تکنولوژی خاص، هیچ جوش و اتصالی روی سطح وجود ندارد، بنابراین نسبت به مش سیم جوش داده شده، سفت و محکم تر است. در برخی از کاربردهای فیلتر، محیط خشن است، عنصر فیلتر فلزی منبسط شده عمر بادوام تری نسبت به عنصر فیلتر جوش داده شده دارد.

توری لوزی شده، نوعی فلز منبسط شده خاص، از یک ورق فولادی با کیفیت بالا از آلومینیوم، فولاد کربنی، فولاد گالوانیزه یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است که به طور یکنواخت شکاف داده شده و به شکل الماس، شش ضلعی و سایر الگوهای سوراخ مورد نظر شما کشیده می شود.

تکنولوژی اصلی فلز انبساط میکرو کشش و انبساط است که هیچ ماده ای را از دست نمی دهد، بنابراین جایگزین بسیار مقرون به صرفه تری برای فلز سوراخ شده است. توری لوزی شده میکرو محصولی بسیار همه کاره و اقتصادی است که به طور گسترده به عنوان پشتیبانی از عناصر فیلتر، پوشش گریل بلندگو، فیلتر ناودان باران، صفحه شبکه باتری و سایر کاربردهای گسترده استفاده می شود.

آشنایی با توری جوشی صنعتی

توری جوشی با اجرای خط جوش روی فولاد کم کربن به صورت آهن و غیرفعال کردن سطح و «پلاستیک کردن» مانند آبکاری سرد (آبکاری)، روکش گرم، روکش پلاستیک PVC و… تشکیل شده و دارای صافی است. سمت سیم، مش یکنواخت، نقاط لحیم کاری جامد، عملکرد ماشینکاری محلی و ثابت بالا و مقاومت بالا در برابر خوردگی.

فولاد ضد زنگ مش جوش داده شده با انجام خط جوش فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا و ویژگی های مقاومت اسیدی، مقاومت در برابر قلیایی، شرکت جوشکاری، ظاهر جذاب، کاربرد گسترده و… تشکیل می شود.

کاربرد: توری جوشی به طور گسترده برای پوشش های محافظ ماشین آلات، حصار دام، نرده های گل، حفاظ پنجره، حصار کانال، قفس مرغ، سبد تخم مرغ، سبدهای غذایی رومیزی در خانه، سبد زباله و دکوراسیون در جنبه های صنعت، کشاورزی، دام استفاده می شود. ، ساخت و ساز، حمل و نقل، معدن و…. .

بسته بندی: توری جوشی داده شده معمولا در کاغذ ضد آب بسته بندی می شود (رنگ خاکستری عمدتا سفید و زرد است و کاغذ دارای علامت، گواهی و…. است).

فروخته شده در بازار داخلی مش جوش داده شده با قطر سیم کوچک 0.3 تا 0.6 میلی متر کویل کوچک پسر نسبتا نازک و انعطاف پذیر، و مشتریان اغلب درخواست گروه بندی کیسه و پسر، بنابراین خراش و غیره ناشی از حمل و نقل.

پیشنهاد می شود: انواع توری های مورد استفاده در معماری ویلاها

کاربردهای توری پرسی در صنعت

کاربردهای توری پرسی در صنعت

اگر تعجب می کنید که ورق های توری سیم چقدر ضروری هستند، در اینجا چند کاربرد آنها در صنعت ساخت و ساز آورده شده است:

  1. حصار امنیتی یا سنگر: یکی از کاربردهای اصلی مش سیم، ایمن سازی محیط محل ساخت و ساز است. احاطه کردن منطقه با شبکه های سیمی به عنوان یک مانع می تواند به کارگران کمک کند تا ایمن بمانند و از سرگردانی غیرنظامیان در محل ساخت و ساز جلوگیری کنند.
  2. اهداف ذخیره سازی: علاوه بر استفاده در فرآیند ساخت و ساز، توری سیمی همچنین می تواند برای ایجاد ذخیره سازی جایگزین برای مصالح ساختمانی کارگران استفاده شود. توری پرسی می تواند به عنوان یک تقسیم کننده برای لوازم ساختمانی کار کند.
  3. تعمیر و نگهداری بزرگراه: مزایای زیادی از مش سیم برای جاده ها و بزرگراه ها وجود دارد. مش سیم جوش داده شده از فولاد با عملکرد بالا تشکیل شده است که حتی می تواند از میلگرد قوی تر باشد. برای اولین بار، کارگران از توری سیمی برای کاهش تراکم ترافیک و کوتاه نگه داشتن بسته شدن خطوط استفاده می کنند.
  4. دیوار حائل موقت: برخی از پروژه های ساختمانی ممکن است به دیوارهای حائل موقت نیاز داشته باشند تا پروژه را در فاز به پایان برسانند. در برخی موارد، پیمانکاران به دلیل ویژگی‌های اقتصادی، توری پرسی را برای استفاده برای دیوارهای سیمی جوشی که به عنوان دیوارهای حائل موقت استفاده می‌شوند، انتخاب می‌کنند.

نتیجه گیری

توری فلزی در واقع در صنعت ساخت و ساز ضروری است. به دلیل ویژگی دوام، استحکام بالا و فاصله توری متراکم تر، از جمله ویژگی های مش سیمی، در فرآیند ساخت و ساز با ارزش هستند.

پیمانکاران همچنان به انتخاب توری فلزی به عنوان ماده جایگزین برای میله های فولادی تقویت شده در محل ساخت و ساز ادامه می دهند. تطبیق پذیری توری سیمی همچنین کاربردهای مختلفی را در صنعت ساخت و ساز فراهم می کند، مانند موانع یا نرده های امنیتی، تقویت بتنی، اهداف ذخیره سازی، تعمیر و نگهداری بزرگراه، و دیوار حائل موقت در محل ساخت و ساز.

نوآوری در سیستم جوشکاری و فناوری می تواند به تولید انبوه مش سیم ادامه دهد که مطمئنا به نفع صنعت ساخت و ساز خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس