مش جوشی چیست

مش جوشی چیست

آیا می دانید مش جوشی چیست،آیا به دنبال خرید توری جوشی یا توری مش هستید؟ تورگستر بهترین منبع خرید هر نوع مصالح ساختمانی و صنعتی شناخته شده است، شما در تور گستر به راحتی می توانید مش جوشی، توری جوشی و توری مش را زیر قیمت بازار خریداری کنید، تنها کافی است وارد سایت تورگستر شوید و خرید محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

صنایع مفتولی تورگستر

مش جوشی چیست

مش جوشی یک شبکه گسترده از فولاد می باشد که مواد اولیه خود را از بازیافت میلگرد های ساده ، میلگرد های آجدار، سیم های مفتول آهنی و همچنین سیم مفتول های گالوانیزه تهیه می کند. و به شکل یک سیم مفتول خود را نشان می دهد. از ویژگی های منحصر به فرد مس جوشی یا توری جوشی می توان به مقاومت بسیار بالای اشاره کرد.

به همین دلیل از آن می توان در صنایع ساختمان سازی استفاده کرد. نام  انگلیسی توری مش جوشی relinforcement welded wire می باشد، این توری جوشی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت .

ویژگی توری جوشی

بسیاری از افراد تصور دارند که توری جوشی به دلیل ظرافت کاری دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد. در صورتی که توری جوشی به دلیل بهره گیری از آهن در مواد اولیه خود نمی تواند از حالت اولیه به حالت دیگر تغییر پیدا کند و شما می توانید از آن تنها در یک حالت استفاده کنید. اما از ویژگی های منحصر به فرد توری جوشی می توانید. به مقاومت بسیار بالای مش جوشی، استفاده از آلیاژ های ضد زنگ و ضد خوردگی در مواد اولیه. قیمت بسیار پایین برای خرید و فروش، نحوه تولید اتوماتیک و بسیار آسان اشاره داشت.

استفاده از این نمونه توری جوشی باعث می شود. تا شما در کاربرد های مورد نظر خود صرفه جویی در هزینه داشته باشید و استحکام و مقاومت مصالح را افزایش دهید. همچنین در ساختمان سازی استفاده از توری جوشی به دلیل بهره مندی از اشکال هندسی باعث می شود. تا فرآیند ساختمان سازی با افزایش سرعت روبرو شود.

ویژگی توری جوشی

انواع مش جوشی

بررسی انواع مش جوشی از نظر جنس ها و کاربرد های آنها

1 ــ مش جوشی استیل

مش جوشی چیست ؟ استیل یکی از بهترین نمونه های مش جوشی در تور گستر شمرده می شود. که نسبت به مش های دیگر دارای مقاومت بسیار بالایی است. اگر به دنبال خرید توری جوشی برای صنایع مختلف و سخت مانند صنایع شیمیایی، صنایع نفت و… هستید. ما به شما استفاده خرید مش جوشی استیل از تورگستر را پیشنهاد می کنیم.

2 ــ مش جوشی فولادی

این مش مواد اولیه خود را از آلیاژ های فولاد دریافت کرده است. که باعث می شود تا مقاومت بسیار بالا و استحکام باورنکردنی داشته باشد. به همین دلیل اگر شما به دنبال خرید مش جوشی برای ساخت وساز، ساخت کف سازه ها، ساخت تونل، ساخت مترو و… هستید. ما تنها خرید مس فولادی از تورگستر را به شما پیشنهاد می کنیم.

عوامل تعیین کننده قیمت توری مش

برای تعیین قیمت توری مش عواملی بسیار زیادی مانند ضخامت سیم های مفتول، اندازه چشمه های ساخته شده در توری. نوع میلگرد مورد استفاده در مواد اولیه و نوع اصلی مفتول تاثیرگذار می باشد. برای مثال اگر شما توری مش با ضخامت سیم مفتول بالا ، نوع میلگرد آجدار و نوع مفتول گالوانیزه انتخاب کنی مسلما باید هزینه بیشتری نسبت به توری مش جوشی چیست با میلگرد ساده در مواد اولیه ، مفتول سیاه، ضخامت پایین مفتول پرداخت کنید. عوامل موثر بر وزن توری پرسی چه چیز هایی است.

قیمت توری مش

کاربرد توری جوشی

همانطور که میدانید توری جوشی برای کاربرد های بسیار زیادی ساخته شده است. شما از این توری نه تنها در ساختمان سازی بلکه می توانید در صنایع مختلف نیز استفاده کنید. اما اگر دقیق تر کاربرد های توری جوشی را بیان کنیم می توانیم به استفاده در فونداسیون ساختمان ها برای مقاوم سازی، ساخت پنل های نرده.

استفاده از شبکه های مس برای نگهداری محصولات، ساخت توری پرسی های کباب پز، ساخت انواع جعبه های گابیون، ساخت قفس حیوانات یا محل نگهداری حیوانات، ساخت قفسه نمایشگاه ها، استفاده از پنل های جوشی در صنعت، استفاده در گچ کاری دیوارها، استفاده در تهیه کفپوش های مشبک با استفاده از مش جوشی گالوانیزه و… اشاره کنیم.

1 ــ استفاده از توری جوشی در ساخت و ساز

توری مش جوشی چیست کاربرد بسیار گسترده ای ساختمان سازی دارد و همانطور که گفته شد. می توان از آن برای مسلح کردن بتن فونداسیون به عنوان شبکه میلگردی در مقاطع مختلف مانند دیوار های کامپوزیت، سقف های کامپوزیت، رابیتس، ساخت تونل ها، ساخت مترو، پل، پارکینگ ها، کف سازی، ساخت سد و… استفاده می شود.

2 ــ بهره مندی برای ایجاد امنیت

از توری جوشی می توان برای ساخت حصار یا شبکه امنیتی نیز استفاده کرد. به دکل های مخابرات، زمینها و املاک تجاری مهم، زمین های مسکونی مهم و همچنین پایگاه های نظامی توجه کنید. مسلما از توری جوشی برای ساخت حصار حفاظتی در آنها به دلیل استحکام و مقاومت بالا استفاده شده است.

3 ــ ساخت لوازم خانگی

آیا می دانستید که وسایل برقی مورد استفاده شما مانند مایکروویو، گاز، لباسشویی و… از توری جوشی استفاده شده است؟ این توری می تواند در برابر فرکانس های رادیویی از وسیله برقی محافظت کند به همین دلیل از آن به صورت مستقیم در شبکه های فولادی استفاده می شود تا دوام وسیله برقی را مش جوشی چیست افزایش دهد.

کاربرد توری جوشی

4 ــ مبلمان شهری

در صنعت ساخت و ساز مبلمان، میز و نیمکت های شهری برای افزایش دوام و مقاومت مبلمان شهری از توری جوشی در ساخت آنها استفاده می شود. در واقع می توان گفت شما تاثیر مش جوشی را در دیوار های سه بعدی، نیمکت ها شهری، المان های شهری، محوطه سازی، سبد های زباله و… مشاهده خواهید کرد.

تور گستر

تورگستر بزرگ ترین شرکت سازنده و مبادله کننده توری جوشی یا در واقع مش جوشی چیست در کشور ایران می باشد. شما برای خرید از تورگستر نیاز به خرید حضوری ندارید بلکه می توانید تنها با استفاده از خرید اینترنتی از سایت تورگستر به خرید محصولات مورد نظر خود بپردازید. قابل ذکر است که سایت تورگستر محصولات خود را با درصد تخفیف بالایی در اختیار شما قرار داده است. تا مش جوشی را به مقدار بالا زیر قیمت بازار با ارسال رایگان از ما بخرید.

بیشتر بخوانید: تفاوت توری حصاری و توری پرسی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس