قیمت انواع توری پرسی در ایران

قیمت انواع توری پرسی در ایران

قیمت انواع توری پرسی در ایران: توری پرسی یکی از انواع توری های پرسی بوده که خود در دسته بندی مختلفی جای می‌گیرد. توری پرسی گالوانیزه یکی از بهترین نوع توری پرسی بوده که در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد. قیمت مناسب این محصول موجب شده تا توری پرسی در میان مصرف‌کنندگان پراستفاده تر باشد. توری پرسی به لحاظ سبک وزن بودن برای استفاده به عنوان فیلتر در صنایع غذایی مناسب است.

قیمت انواع توری پرسی در ایران

فنس پرسی یکی بصرفه‌ترین انواع توری بوده که می‌توان آن را با هزینه های معقول خریداری کرده و در مصارف مختلف به‌کار برد. عوامل زیادی هستند که بر ری قیمت فنس پرسی تاثیر می‌گذارند. در این مقاله همراه صنایع مفتولی تورگستر باشید.

ضخامت مفتول مورد استفاده برای ساخت توری و وزن آن

وزن محصولاتی که برای تولید توری پرسی به کار می رود، تاثیر زیادی بر روی قیمت محصول دارد. هر چه ضخامت این توری بالاتر باشد، هزینه ساخت توری بیشتر بوده و قیمت تمام شده هم بیشتر خواهد شد. برای انتخاب ضخامت توری باید دقت کنید که در چه محیط و در چه شرایطی می‌خواهید از توری پرسی استفاده کنید. پیشنهاد می‌شود: قیمت انواع توری فلزی در ایران

جنس مواد اولیه مورد استفاده برای تولید

مواد زیادی هستند که برای تولید توری پرسی استفاده می‌گردند. آهن، آلیاژ ضد زنگ فولاد و مواد اولیه دیگر در تعیین قیمت نهایی توری تاثیرگذار بوده و اثر مستقیم هم بر قیمت دهی دارند.

اندازه و ابعاد توری

اندازه توری و ابعاد آن تاثیر مستقیمی بر وزن محصول دارد. در هنگام خرید توری باید حتما به این نکته توجه کنیم. البته می‌توانید در مقاله 5 کاربرد کاربرد اصلی توری پرسی + روش کار کاملا با موارد مهم آشنا شوید.

مزیت توری پرسی

سطح ضد لغزش

مستحکم بودن توری پرسی موجب شده تا این توری موثرترین و کاربردی ترین توری در میان انواع توری‌ها باشد. سطح ضد لغزشی این محصول موجب شده تا توری پرسی بتواند وسیله ای باشد که اجسام بر روی آن قرار گیرد. قابلیت ضد لغزش بودن موجب شده تا هیچ وسیله ای از روی مش این توری سقوط نکند. در صنایع مختلف این ویژگی کار راه اندازه بوده و از آن استفاده می‌کنند.

قیمت مناسب توری پرسی

ویژگی های توری پرسی طوری بوده که هر فرد با دیدن آن احتمال می‌دهد که این محصول قیمت بالایی داشته باشد؛ به همین علت از خرید آن اجتناب می‌کنند. اما قیمت انواع توری پرسی در ایران به صرفه بوده و کیفیت بالای آن در کنار کاربردی بودن موجب شده تا استفاده از آن زیاد باشد.

حذف و نصب راحت توری پرسی

توری پرسی بر خلاف توری های دیگر نصب سختی نداشته و به راحتی می‌توان آن را نصب کرد. برای برداشتن و نصب توری نیاز به متخصص نیست و خودتان به راحتی می‌توانید این موارد را انجام دهید. یکی دیگر از دلایلی که موجب شده توری پرسی در این سال‌ها برای حصار کشی و موارد دیگر استفاده گردد، نصب و حذف آسان آن است.

مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی

توری پرسی ویژگی های زیادی دارد و مقاومت بالایی در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی دارد. ضد زنگ بودن این توری موجب شده تا طول عمر مفید آن نیز زیاد باشد. شرکت‌های تولیدی برای افزایش طول عمر این توری از روکش کاری مانند گالوانیزاسیون استفاده می کنند و روی توری را با یک لایه می‌پوشانند. گالوانیزه گرم روش مناسبی برای تولید توری پرسی بوده است و نسبت به گالوانیزه سرد هم ضخامت بیشتری دارد.

 نسبت قدرت به وزن بالا

توری پرسی نسبت به ورق فلز اصلی سبک‌تر و مقاومت بالاتری دارد. وزن نسبتا زیاد آن و مقاومت بالای آن موجب شده تا این محصول، وسیله مناسبی باشد که صنایع زیادی بدان وابسته اند. توری موج‌دار مقاوم‌ترین توع توری است که در بازار شناخته شده است. استحکام بالای این توری موجب شده تا روز به روز به تعداد مصرف‌کنندگان این فنس اضافه شوند.

پیشنهاد می‌شود: آشنایی با انواع محصولات مفتولی

انواع توری پرسی

انواع توری پرسی: فنس پرسی بافت های مختلفی دارند:

موج دار عادی

موج دار حصیری

موج دار هلندی

کاربرد توری پرسی

کاربرد توری پرسی

حفاظ درب و پنجره

از سال‌ها پیش برای ساختمان سازی از حفاظ هایی برای درب و پنجره استفاده می‌کردند. حفاظ هایی که برای امنیت استفاده می شده اند، نمونه های زیادی داشته و توری پرسی یک نمونه از وسایلی بوده که برای حفاظ درب و پنجره ها از آن استفاده می‌کردند. کیفیت بالای این توری، طول عمر بالاتری نسبت به این محصولات دارند. از طرفی مقرون به صرفه بودن توری پرسی موجب شده تا این محصول جایگزین مناسبی برای ساخت حفاظ شود.

 ساخت قفس حیوانات

قیمت انواع توری پرسی در ایران: برای نگهداری از حیوانات در باغ ها و یا حتی در منازل از توری پرسی استفاده می‌کنند. مقاومت این توری پرسی در حدی بالا است که محصول مناسبی برای حیوانات خطرناک است. در برخی از نقاط کشور برای نگهداری از پرندگان از توری پرسی به عنوان حفاظ دور آن‌ها استفاده می‌کنند. این توری ها سبب می‌شوند که آسیبی به حیوانات و پرندگان نرسد. بنابراین با خیال راحت می‌توان هر حیوانی را داخل این توری‌ها نگهداری کرد.برای ساخت این توری ها لازم است که اصول خاصی در نظر گرفته شود تا مقاومت و ایمنی و استحکام آن ها نیز بیشتر گردد.

معمولاً نگهداری از حیوانات در باغ و یا حتی برخی از منازل در نقاط مختلفی از کشور مرسوم می باشد. برای نگهداری از حیوانات و حتی طیور، نیاز به مقدار مناسبی توری پرسی می باشد. با عنایت به اینکه مقاومت این نوع از فنس ها بسیار خوب می باشد، حیوانات نمی توانند به آن آسیبی برسانند.

 ساخت محوطه شمشیر بازی

برای شمشیر بازی لازم است که ورزشکاران داخل یک محوطه خاصی قرار گرفته و شروع به بازی کنند. این محوطه باید ابعاد مشخص داشته باشد. سفت و محکم بودن توی پرسی کمک می‌کند که تمامی استاندارد های لازم برای ساخت یک محوطه مناسب برای شمشیر بازی لحاظ گردد.

 نصب سیستم های گرمایشی

برای نصب سیستم های گرمایشی نیاز به استفاده از مقداری توری پرسی است. در فصول سرد و گرم سال برای نصب این سیستم ها به توری پرسی نیاز بوده است.

کاربرد های دیگر توری پرسی

صنایع شیمیایی، نفت، متالوژی و پزشکی

کاغذ سازی

فیلتراسیون و بسته بندی

حصار کشی دور مزرعه، باغ و زمین کشاورزی

پروژه های ساختمانی و حفاظ ها

ساخت تخت خواب و مبل

محکم سازی بتن ریزی در ساختمان سازی

حفاظ اطراف زمین های ورزشی، زندان ها، فرودگاه ها و کمپ ها

استفاده های عمومی و صنعتی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس