ردیفمحصولچشمهضخامت مفتولوزن هر متر مربعمحل بارگیریبرندقیمت (تومان)
1توری حصاری چشمه 4.0 مفتول 2.24.0 cm2.2 mm1.573 kgتهرانتورگستر45,400

در تمامی دنیا استفاده از فنس حصاری بسیار به چشم می‌خورد که در اطراف خانه ها و باغ های خصوصی و حتی زمین های عمومی مانند: زمین فوتبال، زمین والیبال و… قرار گرفته است.

فنس حصاری از سیم مرغی انعطاف پذیر تا توری جوش داده شده محکم متغیر است. این محصول معمولا از سیم گالوانیزه ساخته شده است که دارای وزن سنج است.

فنس حصاری مزایای زیادی دارد. یکی از بزرگترین مزیت ها این است که مش در کارخانه بافته می شود و به صورت رول فروخته می شود که این موضوع کار را برای خریداران آسان تر کرده است. برای نصب حصار، پیمانکاران معمولا آن را بین پایه ها نصب می‌کنند و با سیم های محکم به یکدگیر وصل می‌کنند. بنابراین، نصب نسبتا آسان و سریع و مقرون به صرفه تر است.

مجموعه تورگستر با فعالیت در این زمینه توانسته است بسیاری از نیازهای مصرف کنندگان در زمینه فنس حصاری را برطرف کند و خرید را برای متقاضیان آسان سازد. در این مقاله تصمیم داریم شما را بیشتر با فنس حصاری و ویژگی های آن آشنا کنیم.

حصار و فنس حصاری چیست؟

مش سیم جوش داده شده یا همان فنس حصاری از رشته های سیم عمود بر هم تشکیل شده است که در هر تقاطع با مقاومت جوش داده می شوند. به عنوان یک تامین کننده مش سیم با کیفیت، مش سیم جوش داده شده تورگستر با ظاهری تمیز و الگوهای یکنواخت، اقتصادی و همه کاره است. این محصول مش سیم را می‌توان در موارد بسیاری مانند فولاد، فولاد ضد زنگ و فولاد گالوانیزه تولید کرد.

گزینه های مختلفی برای نصب حصار وجود دارد، به خصوص حصار مشبک. یکی از حیاتی ترین تصمیمات، قرار دادن حصار در داخل یا خارج مکان ها است. انواع مختلفی از نرده ها نیز وجود دارد، اما همه آنها عملکرد اصلی یکسانی را انجام می‌دهند برای مثال حصار می تواند از چوب، فلز یا پلاستیک ساخته شود و به اندازه دلخواه شما بلند و یا کوتاه باشد همچنین می‌تواند سیم خاردار یا سایر اجسام تیز روی آن قرار گیرد تا صعود را چالش‌برانگیزتر کند اما تمامی آنها وظیفه اصلی ایجاد امنیت را برعهده دارند.

حصارها می توانند مردم متفرقه را از مناطق خاصی مانند حیاط یا محل ساختمان دور نگه دارند یا می توانند حیوانات را در مناطق خاصی مانند مزرعه یا باغ وحش نگهداری کنند. از آنجایی که یک نرده را می توان از هر چیزی مانند چوب، فلز یا پلاستیک ساخت، یک نمونه حصار از مش ساخته شده است.

توری حصاری چیست؟

جایگاه فنس حصاری در محل

همانطور که در بالا اشاره شد هنگام نصب فنس حصاری یا فنس باغی باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. یکی از حیاتی ترین تصمیمات، قرار دادن حصار در داخل یا خارج پست ها است.

شما می توانید نرده های مشبک(فنسی) را به هر صورت نصب کنید، اما هر گزینه مزایا و معایبی دارد. اگر نرده مشبکی را در داخل تیرها نصب کنید، استحکام و مقاومت بیشتری خواهد داشت و همچنین احتمال افتادگی حصار در طول زمان کمتر خواهد بود. با این حال، این گزینه گران تر بوده و نیاز به نیروی کار بیشتری برای نصب دارد. اگر یک فنس حصاری را در خارج از تیرها نصب کنید، هزینه کمتری داشته و نصب آن آسانتر خواهد بود. با این حال، به اندازه گزینه دیگر محکم یا مقاوم نخواهد بود و ممکن است به مرور زمان دچار افتادگی شود.

اگر می‌خواهید در باغ خود یک حصار مشبک نصب کنید، به خاطر داشته باشید که باید حصار را خارج از محیط نصب کنید. به این ترتیب، اطمینان حاصل می شود که حصار باغ شما مرتب است و توسط همسایه شما دیده می‌شود و به شما کمک می کند تا باغ خود را به طور دقیق ایمن کنید.

جایگاه توری حصاری

بارزترین کاربرد نفس حصاری

یکی از بیشترین استفاده ها از فنس حصاری در محیط های امنیتی مانند: زندان‎ها، کلانتری‌ها، مرزها و… است.

حصار امنیتی Anti-Climb 3510 یک پانل حصار سیم جوش مخصوص با استحکام بالا است که معمولا برای دیوار سیمی زندان استفاده می شود. پانل حصار امنیتی جوش داده شده دارای دهانه مشبک کوچک و سیم های افقی است که آن را به یک حصار فوق العاده قوی تبدیل می کند.

این حصار سیمی 3510 نامیده می شود، زیرا اندازه مش آن 3 اینچ × 0.5 اینچ × 10 است که برابر با 76.2 میلی متر × 12.7 میلی متر × 3.2 میلی متر است. این سیستم از دید خوبی برخوردار است و زیبایی ظاهری نیز دارد.

پنل و فنس حصار امنیتی 358 به عنوان سخت‌ترین حصار برای نفوذ در نظر گرفته می‌شود و دفاعی عالی در برابر صعود و بریدگی ایجاد می‌کنند. حصار جوشی 3510 یک سازه حرفه ای است که برای محیط های با امنیت بالا طراحی شده است که با یک چارچوب فولادی ترکیب شده و با پوشش گالفان یا پودری بسیار پوشیده شده است.

فنس حصاری 3510 با امنیت بالا با ویژگی های ضد افتادگی و ضد بریدگی دارای اثر بازدارندگی برتر می‌باشد. این حصار جوشی با امنیت بالا یک مانع امنیتی برتر برای محیط‌ها و دارایی‌های زیرساختی حیاتی مانند دیوار سیمی زندان، حصار ایمنی پل‌ها، ایستگاه‌های پمپاژ، زباله‌های سوخت و کارخانه‌های شیمیایی، راه‌آهن و فرودگاه است. برای حصار با امنیت بالا، نرده سیمی 3510 نیز معمولا با سیم خاردار بر روی آن نصب می‌شود تا امنیت بیشتری ایجاد شود.

کاربرد توری حصاری

سخن پایانی

در پایان بدانید که وقتی صحبت از طراحی حصار سیمی می شود، دو نوع پیکربندی اصلی برای انتخاب وجود دارد: بافته شده و جوش داده شده. حصار سیمی بافته شده از رشته های فولادی ساخته شده است که در یک الگوی پیچیده به هم ساخته شده اند. این مانعی ایجاد می‌کند که هم محکم و هم جذاب است.