ردیفمحصولچشمهضخامت مفتولوزن هر متر مربعمحل بارگیریقیمت (تومان)
1فنس چشمه 4.0 مفتول 2.24.0 cm2.2 mm1.573 kgتهران64,200

فنس ها در اشکال مختلف با کیفیت های متفاوت طراحی شده و به فروش می‌رسند. یکی از انواع آن‌ها فنس باغی است. فنس باغی می‌تواند برای تعداد بسیاری از اهداف عملی استفاده شود و می‌تواند به ایجاد یک مرز بین زمین همسایه یا تقسیم بخش های مختلف باغ شما کمک کند. بسیاری از افراد علاوه بر کمک به محدود کردن یا تقسیم فضای بیرونی شما، از پانل‌های حصاری برای حفظ حریم خصوصی و امنیت بیشتر استفاده می‌کنند.

برای بسیاری از صاحبان خانه، فنس باغی برای حفظ حریم خصوصی، امنیت ایده آل است. با انواع مختلف موجود در بازار، پیدا کردن نوع مناسب برای نیاز، بودجه و فضای شخصی شما آسان است. بنابراین، چه ساختار مستحکم فلزی را ترجیح دهید، چه به سبک سنتی تر بپردازید انتخاب شما تایید کننده است.

حصار باغ را می توان در انواع مختلفی از مواد خریداری کرد که محبوب ترین آنها فلز، پی وی سی، نرده چوبی و حصار با مانع است. قیمت هر گزینه متفاوت است، بنابراین برای متناسب با هر بودجه صاحب خانه راه حلی وجود دارد. در ادامه شما را بیشتر با فنس باغی آشنا می‌کنیم.

فنس باغی چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، فنس باغی حصاری است که باغ و ملک شما را احاطه کرده است. آنها اغلب برای جلوگیری از ورود حیوانات خانگی و ورود افراد استفاده می‌شوند. اگرچه این نرده ها را می توان در اشکال، اندازه ها و رنگ های بسیاری یافت، اما نکات مهمی وجود دارد که قبل از خرید یا نصب نرده جدید باید بدانید.

کاربرد فنس باغی

ایده‌های فنس باغی نه تنها برای اطمینان از اینکه فضاهای بیرونی شما در برابر عوامل و ورود افراد بیگانه محافظت می‌شوند، بسیار کاربردی هستند، بلکه می‌توانند جلوه و زیبایی یک طرح محوطه‌ را نیز افزایش دهند. مجوعه تورگستر با سالها تجربه در این زمینه شما را برای خریدی مطمئن و کاربردی راهنمایی می‌کند.

زمانی که شما به یکی از روستاهای کشور و یا شمال ایران سفر می‌کنید، فنس باغی بیشتر از مکان های دیگر به چشم می‌خورند. زمین های مناطق شمالی به دلیل وسیع بودن نیاز به جداسازی و نگهبانی دارد که این فنس های باغی توانسته نیاز صاحبان زمین ها را تا 90 درصد رفع کند.

همچنین باید فراتر از استفاده از حصار خود به عنوان یک مرز فکر کنید. نرده ها می توانند مکان های مفیدی برای آویزان کردن سایر ویژگی های باغ مانند گلدان ها، نورپردازی و آینه ها باشند.

ویژگی های فنس باغی

این نرده های مانعی جایگزین جذابی برای گزینه های دیگر هستند. این نرده ها یک مرز تزئینی زیبا است که محکم و ماندگار هستند. این موانع به عنوان ساختاری برای محافظت از گیاهان در برابر عناصر به خوبی عمل می‌کنند همچنین ساختار آن به باد اجازه می دهد تا از شکاف های بین موانع عبور کند و آن را به یک بادشکن موثر تبدیل می‌کند.

ویژگی های فنس باغی

بر خلاف نرده های ساخته شده از پی وی سی سست یا چوب تصفیه نشده، فنس باغی با مانع می تواند به طور متوسط 10 تا 15 سال دوام بیاورد. هر پانل حصاری که در مکان های بسیار مرطوب یا بادخیز نصب می‌شود ممکن است به سرعت در معرض آب و هوا آسیب پذیر باشند.

فنس ها یکی از قدیمی ترین اشکال حصارکشی در بریتانیا است که در ابتدا برای نگهداری دام و جداسازی زمین از دوران قدیم استفاده شده است که در حال حاضر یکی از محبوب ترین انواع است و در طرح های باغ سنتی و معاصر به خوبی کار می‌کند.

نرده های چوبی جدید می‌توانند به دلایل اشتباه تمایل به برجسته شدن داشته باشند. رنگ جدید خشن و نسبتا روشن آنها ترکیب شدن را برای آنها سخت می کند. به همین ترتیب، خاکستری نقره ای که آنها اغلب در طول زمان به آن دچار می شوند برای هر سبک باغی مناسب نیست.

بهترین نوع فنس باغی چیست؟

به عنوان مثال، اگر می خواهید حیوانات را از باغ خود دور نگه دارید، ممکن است گمان کنید یک فنس سیمی بافته شده بهترین انتخاب باشد، اما به نظر خوب نمی رسد! نرده های فلزی سبک وزن و ایده آل برای باغ های بزرگ هستند که بیشتر از هر چیز به امنیت و طول عمر طولانی نیاز دارند.

البته با این حال انتخاب یکی از انواع فنس های باغی بسته به نیاز و حتی سلیقه شما متفاوت است اما برخی از مصرف کنندگان که اهمیت بالایی به کیفیت کار می‌دهند تا بیشترین طول عمر را برایشان داشته باشد، باید ابتدا نسبت به آب و هوا منطقه مورد نظر خود و در مرحله بعد به کاربردی که از آن انتظار دارند توجه کنند.

اگر می خواهید ظاهری غیررسمی و کلاسیک داشته باشید، پانل های حصار چوبی می توانند به باغ شما جذابیت دهند و آن را شبیه باغ کلبه ای کنند. همچنین جایگزین های ارزان تری برای حصار باغ مانند دیوارهای سنگی طبیعی و حصار پالت وجود دارد.

فنس باغی چیست؟

اگر می خواهید ظاهری غیررسمی داشته باشید، پانل های حصار چوبی می توانند به باغ شما جذابیت دهند و آن را شبیه باغ کلبه ای کنند. همچنین جایگزین های ارزان تری برای حصار باغ مانند کاشت پرچین، دیوارهای سنگی طبیعی و حصار پالت وجود دارد.

سخن پایانی

فنس باغی بتنی و چوبی هر دو مزایا و معایب خود را دارند. پایه‌ فنس بتنی بادوام‌ترین نوع نرده‌ها هستند، بنابراین برای مناطقی که فرسودگی و پارگی زیادی دارند و برای تحمل شرایط آب و هوایی سخت مناسب هستند. ستون های چوبی اغلب ارزان تر از سایر موارد هستند، اما اگر به طور منظم با رنگ یا روغن درمان نشوند، می توانند پوسیده شوند. البته باید نسبت به محل تولید آن‌ها نیز دقت کنید زیرا همه نرده های چوبی و بتنی با هم برابر نیستند و برای برخی پروژه ها نرده چوبی مناسب تر خواهد بود.

مجموعه تورگستر با تجربه فراوانی که در این زمینه دارد به شما متقاضیان عزیز کمک می‌کند تا با توجه به نیاز خود و شرایط محیطی بهترین فنس باغی را تهیه کنید. علاوه بر آن مجموعه توگستر با تعرفه های مقرون به صرفه و کیفیتی مطلوب توانسته است نظر مثبت تمامی مشتریان خود را جلب کند.