راهنمای خرید بهترین توری پرسی در 1401

راهنمای خرید بهترین توری پرسی در 1401

همانطور که میدانید توری پرسی یکی از محصولات مفتولی پرطرفدار در سال 2022 شناخته شده است. که از آن می توان برای ظاهر سازی همراه با استحکام و بافت بسیار قوی در زمین های کشاورزی، ساختمان ها و… استفاده کرد. به همین دلیل در این متن برای شما راهنمای خرید بهترین توری پرسی در 1401 را گزارش کرده ایم.

تورگستر

راهنمای خرید توری پرسی در سال 1401

توری پرسی با نام فنس پرسی دارای چشمه های مربعی بسیار کوچکی می باشد. و در ظاهر به صورت کلی شبیه به مستطیل می باشد. در واقع می توان گفت در هر فنس توری، سیم ها به یکدیگر بافته شده اند و از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند. اما در عین حال نیز انعطاف پذیری در ساختار توری به کار گرفته شده است.

ویژگی هایی که شما در خرید یک توری پرسی باید به آنها توجه داشته باشید. سایز سیم های مفتول به کار گرفته شده در توری پرسی، لحاظ ظاهری توری، انعطاف توری، سطح صاف ، استحکام و کاربرد توری می باشد. هر توری با توجه به ویژگی های خاص خود دارای کاربرد متفاوتی می باشد و میزان مقاومت در توری ها نیز متفاوت است. برای مثال توری هایی که در زمین های کشاورزی به کار گرفته می شوند. نسبت به توری های که برای محافظت از پارک ها و جداسازی به کارگرفته می شوند. در برابر ضربه، فشار، سرما و گرما مقاومت بیشتری دارند.

خرید توری پرسی

یک توری فلزی از مشخصات بسیار خاصی تشکیل شده است. از این مشخصات می توانیم به جنس مفتول که می تواند از فلز، آهن و گالوانیزه تشکیل شده باشد. قطر مفتول بین 3 تا 6 میلیمتر، ابعاد چشمه های توری بین 2 میلی متر تا 8 سانتی متر، ابعاد طول بین 1 تا 4 متر و مچنین ابعاد عرض توری بین  0.5 متر تا نهایتا 2 متر اشاره داشته باشیم. تا در نهایتا با توجه به ویژگی های انتخابی ، وزن توری پرسی تعیین خواهد شد.

خرید توری پرسی

قابل  ذکر است که ویژگی های انتخابی برای خرید توری پرسی باید با همدیگر هماهنگی داشته باشند. برای مثال شما در خرید توری پرسی از تورگستر نمی توانیم عرض 1 متر با طول 4 متر تعیین کنید. بلکه باید یک حد تعادل در بین تعیین ویژگی های توری وجود داشته باشد.

مزایای خرید توری پرسی

فنس پرسی مانند یک دیوار برای محافظت میباشد با استحکام بالا، سطح ضد لغزش، حذف و نصب بسیار راحت، مقاومت بسیار بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی به همراه وزن بسیار سبک می باشد اما قیمت آن از ایجاد یک دیوار بسیار کمتر است و شما برای خرید توری پرسی نیاز به پرداخت هزینه بسیار زیادی نخواهید داشت.

کاربرد فنس پرسی

از کاربرد های یک توری پرسی می توانیم به حفاظت در و پنجره ها، مسلح کردن بتن فونداسیون کف و دیوار های خانه، ساخت پانل های سه بعدی، محافظت از صنایع پزشکی و متالوژی، محافظت در صنایع شیمیایی و همچنین صنایع نفت، قابل استفاده در سیستم های گرمایشی، حصار کشی در مزارع، توری حصاری کشی در باغ ها و زمین های کشاورزی ، ساخت قفس برای حیوانات و… اشاره کرد. اما بیشترین مصرف توری پرسی در صنایع مختلف مانند هوافضا، انرژی های تجدید پذیر،خودرو و تامین کنندگان قطعات خودرو، پتروشیمی و شیمیایی، داروسازی و صنایع بهداشتی، صنعت الکترونیک و تکنولوژی ، طراحی و ساخت های هنری ، مواد غذایی و محصولات خوراکی و… است. درباره 5 کاربرد اصلی توری پرسی چه می دانید؟

 در واقع توری پرسی به دلیل ویژگی های بسیار زیاد و ظاهری خود می تواند. به عنوان یک توری همه کاره شناخته شود و از قیمت بسیار پایینی برخوردار است. اما کیفیت توری برای مصرف کنندگان با توجه به برند تولیدی مشخص می شود. تورگستر بهترین تولید کننده توری پرسی در کشور ایران می باشد.

کاربرد فنس پرسی

شرکت تور گستر

شرکت تور گستر بزرگترین تولید کننده توری پرسی با توجه به نیاز های شما می باشد. همچنین قیمت توری پرسی در شرکت تور گستر به دلیل فروش مستقیم نسبت به شرکت های دیگر کمتر است و شما نیاز به پرداخت هزینه بالا برای خرید توری پرسی نخواهید داشت. برای خرید انواع توری حصاری فنس تنها کافی است وارد سایت شرکت تور گستر شوید. محصول مورد نظر خود را سرچ کنید و در نهایت محصولات موجود را با مشخصات ذهنی خود مقایسه کنید تا گزینه مناسب را پیدا کرده و بخرید.

توری های عرضه شده در شرکت تور گستر دارای وزن بسیار کم، مقاومت بالا، ضد زنگ زدگی، قیمت مناسب،کیفیت بالا و مرغوب می باشند. همچنین در صورتی که شما از خرید خود راضی نباشید می توانید. از ویژگی ضمانت محصول شرکت تور گستر بهره ببرید. راهنمای خرید بهترین توری پرسی در 1401

شرکت تور گستر برای خرید توری پرسی هم خرید حضوری و هم خرید آنلاین دارد. در خرید حضوری شما باید در شعبه های شرکت تور گستر در سراسر ایران حضور داشته باشید. و هزینه رفت و آمد به عهده خود شما می باشد. اما در خرید آنلاین شما می توانید از سایت استفاده کنید. و از ارسال رایگان بهره مند شوید.

قیمت توری پرسی

قیمت توری پرسی با توجه به ویژگی های هر توری مشخص می شود. برای مثال توری پرسی با جنس مفتول گالوانیزه نسبت به توری با جنس آهن بیشتر می باشد. به همین دلیل برای تعیین قیمت اصلی شما در ابتدا باید ویژگی های مد نظر خود را برای ساخت توری پرسی انتخاب کنید. جنس هر توری پرسی تعیین کننده استحکام و کیفیت توری می باشد. به هر میزان که استحکام توری بیشتر باشد. مسلما قیمت محصول نیز بالاتر است اما برای اطلاع دقیق از محصولات موجود در تورگستر می توانید. با مشاور های سایت تورگستر ارتباط برقرار کنید. تا با توجه به ویژگی های مدنظر شما برای خرید یک قیمت مناسب تعیین کنند.

قیمت توری پرسی

مشاوره خرید توری پرسی

شرکت صنایع مفتولی تورگستر ویژگی ها و مشخصات فنی تمامی محصولات خود را بیان کرده است. اما اگر نمی توانید توری مناسب با کاربرد خود را پیدا کنید. راهنمای خرید بهترین توری پرسی در 1401 مشاور های شرکت تور گستر در خدمت شما می باشند. مشاوره شرکت تور گستر پشتیبانی 24 ساعت در برنامه ها و شبکه های اجتماعی و همچنین مشاوره تلفنی در روز دارد. هر مشاور از ابتدا خرید تا پایان خرید توری پرسی و  توری مش دریافت محصول همراه با شما خواهد بود.

به مطالعه ادامه دهید: انواع توری پرسی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس