ردیفمحصولچشمهضخامت مفتولوزن هر متر مربعمحل بارگیریبرندقیمت (تومان)
1توری حصاری چشمه 4.0 مفتول 2.24.0 cm2.2 mm1.573 kgتهرانتور گستر45,400

یکی از انواع پرکاربرد و با کیفیت توری ها را می توان توری های حصاری دانست که بسیار با کیفیت هستند و کاربردهای بسیاری دارند. در رابطه با توری های حصاری که عمدتا با نام فنس نیز شناخته شده اند باید بدانید که یکی از انواع متنوع توری های فلزی هستند که اغلب از جنس مفتول گالوانیزه سرد، گرم و یا با فولادهای ضد زنگ تولید می شوند و در اختیار افراد قرار می گیرند. به علت تولید این محصول از جنس فولاد، می توان گفت توری های حصاری از با کیفیت ترین نوع توری ها می باشند. در این مقاله از تورگستر شما را به مطالعه ادامه مطالب دعوت می کنیم:

توری حصاری چیست؟

توری حصاری یکی از محصولات با کیفیت به شمار می آید که عموما از جنس مفتول گرم و یا سرد تولید می شود. البته در برخی موارد نیز این محصول از جنس فولاد ضد زنگ نیز تولید خواهد شد. این محصول به علت ساختار مستحکمی که دارد توانسته کاربردهای بسیاری را به خود اختصاص دهد. عموما توری های حصاری نوعی لایه روی خود دارد که از جنس روی هستند. این رویه موجب می شود تا توری های حصاری در شرایط آب و هوایی متنوع نه دچار زنگ زدگی شوند و نه خورده شوند. این قابلیت توری های حصاری نشان دهنده با کیفیت بودن این محصول است که این موضوع نیز به نوبه خود موجب استفاده هر چه بیشتر از این محصول شده است.

توری حصاری فلزی

توری حصاری چوبی یا فلزی؟

در رابطه با حصار های چوبی بهتر است بدانید که بر خلاف ظاهر زیبا و عمدتا جذاب این نوع حصارها، اما دوام و طول عمر بسیار کمتری نسبت به توری های حصاری دارند. به طوری که می توان گفت حصارهای چوبی در مقابل آفتاب می پوسند و یا با رسیدن رطوبت به این نوع حصار، به سادگی خراب می شوند. به همین علت نیز توصیه می شود برای فراهم آوردن امنیت مد نظرتان از این محصول که محصولی با کیفیت تر است و دوام بیشتری دارد، استفاده کنید

روش تولید این محصول به چه شکل است؟

تولید این محصول مانند توری فرنگی یکی از مواردی است که امروزه به یکی از مشاغل پر کسب و کار تبدیل شده است. به طور کلی از دیر باز بافت توری ها به صورت دستی انجام می شدند، اما پس از گذشت مدتی و با پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های تمام اتوماتیک می توان گفت که امروزه دو روش تولید برای توری حصاری مطرح شده است. اما با توجه به این موضوع که بافت دستی این محصول با کارکرد و سختی های بسیاری همراه بود، امروزه تولید این محصول اکثرا به روش تمام اتوماتیک انجام می شود.

کاربردهای توری حصاری

توری های حصاری یا به نوعی فنس ها به علت کیفیت بالایی که دارند، عمدتا کاربردهای بسیاری را نیز به خود اختصاص داده اند. در رابطه با کاربردهای این توری می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. تقسیم بندی و جداسازی زمین ها از جمله زمین های ورزشی از مهمترین کاربردهای این محصول می باشد.
2. تقسیم بندی محل مرتبط با ورزشکاران و تماشاچی ها که در این مورد نیز توری حصاری بسیار کاربردی به شما می آید.
3. ساخت قفس برای انواع حیوانات
4. جلوگیری از ورود افراد ناشناس به حریم های خصوصی و مکان های ممنوعه
5. حصار کشی و بالا بردن امنیت زمین های زراعی و باغ ها
6. استفاده از این محصول به جای دیوارکشی های پر هزینه
7. حفاظت از نیروگاه ها و انواع متنوع توربین ها
8. و…

ارتفاع توری حصاری

ارتفاع مناسب این نوع توری چقدر است؟

به طور کلی انتخاب ارتفاع این محصول با فردی می باشد که می خواهد از آن استفاده کند. اما چنانچه بخواهیم اندازه یا ارتفاع مناسب این محصول را بیان کنیم باید بگوییم که توری های حصاری استاندار چیزی حدود یک الی دو متر ارتفاع دارند. بهتر است بدانید چنانچه شما بخواهید برای جلوگیری از افراد ناشناس به ملک یا زمین خود و یا ورود حیوانات به مکان های مد نظر جلوگیری کنید؛ می توانید توری حصاری متناسب با نیاز خود را سفارش دهید و تهیه نمایید. به طور کلی تولیدکنندگان می توانند این محصول را مطابق سلایق و نیاز مشتریان خود تولید کنند. 

چنانچه بخواهید از فنس فلزی استفاده کنید، می توانید برای افزایش ارتفاع آن میله های آن را باز کرده و میله های بزرگتر را جایگزین نمایید. در این صورت می توانید یک فنس با ارتفاع بلندتر داشته باشید. 

سخن پایانی

توری حصاری یا فنس فلزی یکی از محصولات با کیفیت است که از دیر باز تاکنون از آن جهت حفاظت و مرزبندی استفاده می شده است. توری های حصاری انواع بسیار مختلفی دارند که افراد می توانند متناسب با نیاز خود محصول مد نظرشان را تهیه نمایند. بهتر است بدانید که این محصول متناسب با کار کرد آن طراحی شده است و شما می توانید محصول مد نظر را به راحتی تهیه نمایید. شما می توانید محصولی با کیفیت و مرغوب را با توجه به نیاز خود از فروشگاه های معتبر به صورت حضوری یا غیر حضوری خریداری کنید. امیدواریم از مطالعه این مطالب لذت برده باشید.