تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه

تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه: ما در صنایع مفتولی تورگستر در این مقاله قصد داریم تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه را مورد بررسی قرار دهیم.

مش استیل یک نوع متداول صفحه فلزی است که از ردیف های موازی و ستون های متقاطع سیم تشکیل شده است. مش های سیمی در تعداد تقریباً نامحدودی از اشکال و اندازه ها و انواع زیادی از مواد و آلیاژهای فلزی وجود دارد.

سیم های متقاطع معمولاً با جوش یا بافندگی به یکدیگر متصل می شوند. سیم جامد مورد استفاده  با کشیدن تدریجی یک فلز در یک سری قالب های گرد تا رسیدن به قطر مورد نظر ساخته و تولید می شود. مش استیل کل محصولاتی است که با نام ورق منبسط شده تعریف شده است.

اولویت استفاده از توری مش

مش فلزی در بسیاری از زمینه ها استفاده می شود.به عنوان مثال ساخت و ساز، مبلمان، حمل و نقل، اما مهم ‌ترین و اولویت ‌دارترین محل استفاده، بخش ساختمان است. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را در خصوص تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه در اختیارتان قرار دهیم.

مزایا و تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه

توری مش استیل یک محصول بسیار همه کاره برای استفاده در پروژه های ساختمانی و معماری است. در ادامه ما در صنایع مفتولی تورگستر لیستی از کاربردهای مهم توری مش استیل را ذکر خواهیم کرد. البته در صنایع مفتولی تورگستر می توانید با انواع توری‌های فلزی مانند توری حصاری، توری جوشی و توری گابیون نیز آشنا شوید.

انعطاف پذیر و چکش خوار است

توری ایمن وب نت ساختاری مانند پارچه دارد که آن را برای “پیچیدن” در اطراف ساختارها و اشکال نامنظم مانند آنچه در زمین بازی کودکان می بینید بسیار مفید است.

یک ماده قوی کم تعمیر و نگهداری

ساخته شده از فولاد ضد زنگ درجه 316، توری ایمنی بسیار قوی و بادوام است و برای پروژه هایی که به طول عمر و حداقل نگهداری مواد نیاز دارند، مناسب است.

تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه

بارهای بزرگ را تحمل می کند

برای تحمل بارهای سنگین به اندازه کافی قوی است و در مواقعی که نیاز به حفاظت در برابر سقوط یا مقابله با وزن گیاه در دیوارها و نماهای سبز مقیاس بزرگ است، مناسب است.

می تواند جایگزین دیوارها شود

از مش می توان برای تعریف فضاهای داخلی مجزا به جای دیوارها استفاده کرد. این به ویژه در فضاهای کوچک برای ایجاد یک محیط “باز” که اجازه می دهد تا نور زیادی ایجاد کند مفید است.

برای محوطه حیوانات مفید است

از توری ایمنی می توان برای ایجاد یک مانع ایمنی برای حیوانات و در عین حال امکان رومینگ رایگان استفاده کرد. همچنین در اندازه های مختلف دیافراگم متناسب با کاربرد موجود است.

برای اهداف هنری یا تجاری استفاده کنید

از این متریال می توان برای ایجاد نماهای تزئینی یا هنری استفاده کرد. همچنین می توان از آن برای اتصال صفحات فولادی در پیکربندی برای نشان دادن آرم یا علائم شرکت استفاده کرد. هنگامی که با فیلم بازتابنده پوشانده می شود، علائم حتی در شب نیز قابل مشاهده است.

بیشتر بخوانید: آشنایی با انواع محصولات مفتولی

بهبود کیفیت پروژه

مش استیل توسط یک خط تولید کاملا اتوماتیک و هوشمند و تحت کنترل کیفیت دقیق کارخانه تولید می شود. اندازه شبکه، مشخصات میله فولادی و کیفیت به شدت کنترل می شود. از حذف شبکه کمک مصنوعی خودداری کنید. خطاها و میانبرهای بسته بندی رخ می دهد.

از دیگر تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه بدنه آنهاست. بدنه توری دارای مقدار زیادی فولاد، کشش خوب، فاصله یکنواخت و دقیق و استحکام اتصال لحیم کاری بالا است. در نتیجه کیفیت پروژه را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

بهبود مقاومت در برابر ضربه و ترک

میلگردهای فولادی عمودی و افقی مش بتن آرماتور سازه ای شبکه ای را تشکیل می دهند که چسبندگی و نیروی لنگر خوبی به بتن دارد و بار به طور مساوی توزیع می شود. این امر عملکرد لرزه ای سازه های بتن مسلح را تا حد زیادی بهبود می بخشد. مش فولادی پل می تواند استحکام را افزایش دهد. پس از آزمایش واقعی، در مقایسه با تعمیر توری دستی، قرار دادن توری فولادی جوش داده شده در جاده می تواند وقوع ترک را تا بیش از 75٪ کاهش دهد.

پروژه های بتنی با مساحت بزرگ

اندازه توری جوش داده شده بسیار منظم است، بسیار بزرگتر از توری دست دوخته شده است. مش دارای سفتی خوب و کشش خوبی است. میلگردهای فولادی هنگام ریختن بتن به راحتی خم نمی شوند، تغییر شکل می دهند و می لغزند. ضخامت لایه محافظ بتن به راحتی قابل کنترل و یکنواخت است که بدیهی است کیفیت پروژه های بتن مسلح را بهبود می بخشد.

توری مش گالوانیزه چیست؟

یکی از مهم ترین تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه در کاربرد آنهاست. فولاد ضد زنگ گالوانیزه یک ماده فوق العاده بادوام و مقاوم است. لوله ها، میخ ها، تیرها، صفحات، میله ها، میله ها و سایر محصولات صنعتی اغلب گالوانیزه می شوند تا چندین دهه از استحکام و جلوگیری از خوردگی اطمینان حاصل شود.

کاربرد تجاری و صنعتی توری مش

توری مش گالوانیزه نقش مهمی در هزاران کاربرد تجاری و صنعتی دارد. صفحه نمایش های گالوانیزه، به ویژه، ارزش زیادی را ارائه می دهند، زیرا قابل انطباق، ماندگاری طولانی و قیمت مناسب هستند.

تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه

مزایای توری مش گالوانیزه

بسیاری از صنایع مختلف از توری مش گالوانیزه برای کمک به حمل و نقل یا حمل محصولات خود از مکانی به مکان دیگر استفاده می کنند. این دسته از سیم‌ها انتخابی عالی برای پروژه‌های حرفه‌ای و شخصی هستند. زیرا طیف گسترده‌ای از مزایا را برای اکثر صنایع فراهم می‌کنند.

فولاد گالوانیزه فولادی

تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه: فولاد گالوانیزه فولادی است که تحت فرآیند گالوانیزه قرار گرفته است، جایی که برای اطمینان از محافظت و جلوگیری از زنگ زدگی، پوشش روی روی آن اعمال می شود. فولاد گالوانیزه اغلب برای سازه های بیرونی مانند بالکن ها، نردبان ها، راهروها، راه پله ها، قاب های ساختمان و غیره استفاده می شود.

یکی از مزایای اصلی مش سیم گالوانیزه، و به ویژه مشخصات جوش گالوانیزه، این است که تمایل به ارائه طیف گسترده ای از اندازه های بازشو و قطر سیم دارد.

گالوانیزه کردن توری مش چیست؟

تفاوت توری مش استیل و توری مش گالوانیزه: گالوانیزه کردن قبل یا بعد از تولید مش سیمی هم به شکل بافته شده و هم به شکل جوش داده شده رخ می دهد. گالوانیزه قبل از توری بافته شده یا گالوانیزه قبل از توری سیمی جوش داده شده نشان می دهد که سیم های جداگانه ای که برای تولید مش استفاده می شوند قبل از بافته شدن یا جوشکاری مش گالوانیزه شده اند. بسته به مش (یا اندازه دهانه) و قطر سیم، این معمولاً گزینه ارزان‌تری است، به خصوص اگر ساخت سفارشی مورد نیاز باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *