بهترین فنس باغی چیست

بهترین فنس باغی چیست

بهترین فنس باغی چیست: اگر شما جز یکی از صاحبان باغ و یا زمینی می‌باشید که قصد محافظت و مرزبندی برای آن را دارید استفاده از توری حصاری و یا توری فنس بهترین انتخاب در این راه است. در ادامه  در صنایع مفتولی تورگستر چندین نکته را برای انتخاب و خریداری بهترین فنس باغی برای شما شرح خواهیم داد تا تجربه بهتری را در هنگام خرید داشته باشید و با توجه به نیازی که دارید بتوانید خرید خود را انجام دهید.

هزینه بهترین فنس باغی

به این نکته توجه داشته باشید که هنگامی که شما قصد دارید از دیوار به جای فنس استفاده کنید هزینه‌های نسبتاً بالایی در این راه خواهید داشت در نتیجه بهتر است از توری فنس استفاده کنید که مقرون ‌به‌صرفه‌تر خواهد بود. فنس‌های زیادی امروزه برای باغ‌های خود استفاده می‌کنند که این به معنای آن است که در بازارهای داخلی شما شاهد توری‌های مختلفی با جنس‌های مختلف خواهید بود در نتیجه انتخاب شما را سخت خواهد کرد.

بهترین نوع فنس برای باغ

برای آن که شما بتوانید بهترین نوع فنس را برای باغ خود شناسایی کنید باید در ابتدای راه خود به 3 عامل اصلی دقت داشته باشید که می‌توان به نیاز و خواسته شما، نوع جنس مفتول و قیمت توری اشاره کرد. پیشنهاد می‌شود: آشنایی با انواع محصولات مفتولی

نیاز و خواسته شما

برای این که بتوانید خواسته خود را بدانید بهتر است به این سؤال پاسخ دهید که این فنس‌ها را برای کارهای روزمره خود می‌خواهید و یا قصد دارید در فضای بسیار بزرگ حصار کشی انجام دهید؟ آب و هوایی که قصد حصارکشی دارید چگونه است؟ گرم؟ سرد؟ معتدل؟ با پاسخ دادن به این سؤالات می‌توانید بهترین انتخاب و دقیق‌ترین انتخاب را داشته باشید.

جنس مفتول در پایه فنس 

در این قسمت یکی از اصلی‌ترین پارامترهای انتخاب بهترین فنس باغی می‌باشد. فنس‌های باغی در 3 دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فنس گالوانیزه
  • فنس با روکش pvc
  • فنس ساده مفتول سیاه

قیمت فنس گالوانیزه

توصیه ما در انتخاب بهترین نوع فنس باغی به این صورت است که بهتر است نوع گالوانیزه را انتخاب کنید زیرا دارای مقاومت بالاتری در برابر رطوبت می‌باشد. قیمت فنس‌های گالوانیزه کمی بالاتر دیگر مفتول‌ها خواهد بود. اگر محیطی که شما قصد دارید این فنس‌های باغی را استفاده کنید مرطوب و بارانی است بهتر است به سراغ گالوانیزه گرم بروید. فنس‌هایی که دارای روکش pvc هستند نیز همانند گالوانیزه در برابر زنگ زدگی مقاوم هستند. اما با توجه به لایه پلاستیکی که دارد از لحاظ زیبایی دارای جلوه بیشتری است و در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

مزایای استفاده از بهترین فنس باغی

فنس باغی و یا همان توری حصاری نوعی توری فلزی هستند که دارای انواع مختلفی هستند. انتخاب بهترین فنس باغی باید با توجه به پارامترهای شما انجام شد. استفاده از فنس‌های باغی به جای دیوار کشی دارای مزیت‌های مختلفی است که عبارت‌اند از:

  • نصب راحت و سریع
  • مقرون به صرفه بودن
  • نگهداری راحت و امکان تعمیر
  • تنوع زیاد
  • امنیت خوب

چند نکته برای انتخاب بهترین فنس باغی

برخی از نکاتی که باعث می‌شود شما بهترین فنس باغی را انتخاب کنید عبارت‌اند از:

جنس مفتول

جنس مفتولی که شما برای فنس باغی خود انتخاب می‌کنید دقیقاً دوام و مقاومت فنس را برای شما مشخص خواهد کرد. اگر شما قصد دارید توری باغی را خریداری کنید که با مناطق آب و هوایی شما تطابق داشته باشید و متناسبت با آن باید باید به این صورت عمل کنید که اگر در مناطق شمالی و یا جنوبی کشور هستید بهترین انتخاب برای شما توری باغی گالوانیزه است. همان طور که همه می‌دانید گالوانیزه کردن یکی از فرایندهایی است که برای جلوگیری از اکسید شدن فلز و خوردگی فلزات موجود در فنس باغی انجام می‌شود. در فرایند گالوانیزه کردن فولاد با لایه از فلز روی پوشانده خواهد شد که این امر از اکسید شدن جلوگیری می‌کند. این در حالی است که اگر شما در مناطق گرم و خشک سکونت دارید انتخاب توری‌های باغی گالوانیزه و یا دارا بودن روکش‌های پی وی سی انتخاب مناسبی نخواهد بود؛ بهتر است به سراغ توری‌هایی بروید که مفتول سیاه هستند.

ضخامت مفتول

یکی دیگر از فاکتورهایی که شما در هنگام انتخاب بهترین توری باغی باید به آن دقت داشته باشید ضخامت مفتول‌ها هستند. به این نکته توجه داشته باشید که هر چه مفتول‌ها ضخامت بیشتری داشته باشند دوام و مقاومت بالاتری را نیز به شما ارائه می‌دهند. البته هزینه این نوع از توری‌ها به مراتب بالاتر نیز خواهد بود. در نتیجه در هنگام انتخاب بهترین نوع فنس باغی تعیین ضخامت مفتول باید با هدف و انگیزه صورت گیرد.

گاهی ممکن است در محلی قصد فنس کشی داشته باشید که امکان آسیب رسیدن به توری حصاری وجود داشته باشد، زیرا ممکن است در آن منطقه محل زندگی جانورانی باشد که قدرت و توانایی آسیب زدن به فنس‌های با ضخامت کم را داشته باشند. در نتیجه پیشنهاد نمی‌شود برای زمین‌های زراعی از فنس‌هایی با ضخامت کم استفاده شود. فنس‌هایی که دارای ضخامت مفتولی پایینی هستند هزینه‌های کمتری نیز دارند اما محصولات شما را در برابر خطرات طبیعی به صورت 100 درصد محافظت نخواهد کرد.

اندازه چشمه‌ها

بعد از آن که جنس فنس و بعد از آن ضخامت مورد نظر خود را با توجه به نیاز خود انتخاب کرده باشید وقت آن است که به سراغ اندازه و ساز چشمه‌های فنس بروید. شما باید با توجه به هدف خود از استفاده از این فنس‌های چشمه‌های فنس را بزرگ و کوچک انتخاب کنید. به‌عنوان‌مثال اگر شما قصد دارید حیوانات کوچک را از محیطی که فنس کشیده‌اید دور نگه دارید بهترین انتخاب، انتخاب فنس باغی است که از چشمه‌های کوچک‌تر بهره گرفته شده‌اند. از طرف دیگر ممکن است فنس کشی شما تنها جلوه زیبایی داشته باشد و فقط برای قسمتی از باغ در نظر گرفته شده باشد، در این زمینه بهترین انتخاب، انتخاب فنس‌هایی است که دارای ضخامت کمتری هستند و دارای چشمی‌های متوسط باشند که برای شما صرف هزینه داشته باشد. پشنهاد می‌‌شود: چرا از مش جوشی استفاده می‌کنیم

ارتفاع فنس 

انتخاب بهترین فنس باغی به این بستگی دارد که شما در چه ارتفاعی قصد حصار کشی داشته باشید، این پارامتر در قیمت‌های فنس‌ها نقش بالایی خواهد داشت. رول‌های فنس‌های باغی در ارتفاع‌های 1 الی 3 متری تولید و عرضه بازار شده‌اند. در نهایت این شما هستید که باید انتخاب کنید که این فنس‌ها در چه ارتفاعی پاسخ گوی نیاز شما خواهد بود تا بتوانید بهترین فنس باغی را انتخاب کنید.

به‌عنوان‌مثال ممکن است شما حصارکشی خود را به هدف نگه داری سگ انجام دهید در نتیجه ارتفاع حصار شما باید به حدی باشد که مانع پریدن سگ به بیرون شود. اما اگر هدف شما برای ایجاد امنیت بیشتر باشد به خصوص برای منطقه‌های نظامی و یا پرتاب توپ به بیرون از زمین‌های بازی باشد باید ارتفاع فنس‌ها را به صورتی انتخاب کنید که بیشتر باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس