انواع توری حصاری فنس

انواع توری حصاری فنس

به دنبال خرید انواع توری حصاری فنس هستید؟ تورگستر می تواند بهترین منبع برای خرید انواع توری حصاری فنس ، انواع پایه فنس و… باشد. همانطور که میدانید امروزه کاربرد توری حصاری فنس بسیار زیاد شده است اما به دلیل قیمت نسبتا بالا در بازار خرید آنها راحت نیست. به همین دلیل در این متن معرفی کنند تورگستر برای خرید و فروش توری حصاری و پایه فنس با کمترین قیمت ممکن به شما هستیم.

صنایع مفتولی تورگستر

توری حصاری

توری حصاری فنس یکی از محصولات سایت تورگستر برای ایجاد حفاظت و امنیت در مکان های مختلف می باشد. شما با استفاده از توری حصاری میتوانید به راحتی از زمین های محافظت کنید و همچنین زمین ها را از یکدیگر مرزبندی کنید. قابل ذکر است که مقاومت توری حصاری بسیار بالا نیست و نمی تواند از به تنهایی استفاده کرد. اما اگر شما از تورگستر توری حصاری گالوانیزه تهیه کنید. به راحتی می توانید از آن برای محافظت با مقاومت بالا و دوام بسیار زیاد بهره مند شوید.

برای خرید توری حصاری در تور گستر شما قبل از خرید باید به ویژگی های متفاوتی مانند کاربرد مورد نظر، جنس توری، میزان متراژ مورد نظر از توری، طول عمر هر جنس و… دقت داشته باشید. برای مثال شما می توانید مزایای استفاده از توری حصاری و پایه فنس فولادی از تورگستر خریداری کنید. اما این خرید هزینه بسیار زیادی نیز به همراه دارد برای کاربرد های ساده مناسب نیست.

انواع توری حصاری فنس

توری های حصاری همانطور که اشاره شد دارای انواع متفاوتی هستند، هر توری با توجه به نوع خود دارای کاربرد متفاوتی می باشد. برای مثال برخی از توری برای حصارکشی باغ ها و برخی از توری برای قفس حیوانات، حصار کشی کارخانه ها، جداسازی زمین ها و… مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به بررسی انواع توری حصاری قفس خواهیم پرداخت.

1 ــ توری حصاری فنس زنجیری

این توری دارای یک ساختار بسیار استثنایی نسبت به توری های دیگر می باشد و تمام توری تنها از یک رشته ساخته شده است. در این نمونه توری انعطاف پذیری بسیار زیادی وجود دارد و از آن به عنوان مصالح ساختمانی استفاده می شود. قابل ذکر است که جنس آن از گالوانیزه می باشد و قابلیت طول عمر تا 50 سال بدون زنگ زدگی را دارد.

انواع توری حصاری قفس

2 ــ توری فنس حصاری مربع

این نمونه توری حصاری به عنوان  متداول ترین توری محسوب می شود. که دارای سطح مقطع مربعی شکل می باشد و در اندازه های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. در این نمونه میزان فاصله هر مربع با مربع دیگر چشمه گفته می شود.

3 ــ توری و فنس روکش یو پی سی

این نمونه از توری حصاری برای منابع مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما قصد خرید توری برای مناطقی دارید که خطر برق گرفتگی وجود دارد. مطمئن باشید توری و فنس همراه با روکش یو پی سی می تواند بهترین گزینه ممکن برای شما باشد.

کاربرد توری حصاری فنس

همانطور که در قسمت بالا توضیح داده شد توری حصاری فنس دارای کاربرد های بسیار زیادی می باشد و هر کاربرد با توجه به نوع فنس تعیین می شود. برای مثال شما می توانید از توری حصاری فنس برای ایجاد حصار دور یک باغچه، ایجاد حصار دور زمین های کشاورزی، ایجاد حصار به جای دیوار برای ویلاها، ایجاد حصار دور خانه های باغدار، ایجاد حصار دور زمین های ورزشی و زمین های فوتسال، استفاده در مناطق نظامی و محافظت شده، ایجاد حصار برای محافظت از سقوط سنگ در کوه ها، ایجاد حصار در مناطق خاص و مناطق مورد حفاظت دولت، ایجاد حصار برای مراقبت از حیوانات در مناطق مختلف. ایجاد حصار برای جلوگیری از فرار حیوانات و…. اشاره داشت.

در قسمت بالا شما به هیچ عنوان نمی توانید برای کاربرد ایجاد حصار در زمین ورزشی و زمین های فوتسال از توری حصاری مورد استفاده در زمین های کشاورزی یا باغ ها استفاده کنید زیرا توری زمین های ورزشی باید دارای انعطاف پذیری و نرمی باشد تا به ورزشکاران در صورت برخورد آسیب وارد نکند اما عوامل موثر بر وزن توری پرسی باید حتی به صورت خاردار طراحی شود تا هیچکس قادر به رد شدن از آن نباشد. برای خرید بهترین نمونه توری حصاری فنس می توانید از تور گستر خرید کنید.

کاربرد توری حصاری فنس

 

پایه فنس

پایه فنس نمونه جدیدی از مصالح تولیدی برای محافظت از مکان ها و زمین های به خصوص می باشد. شما از پایه فنس می توانید برای نگه داشتن سیم های خاردار در اطراف زمین، ویلا، خانه، ورزشگاه و… استفاده کنید. تفاوتی ندارد که توری مورد استفاده شما توری مرغی، توری حصاری، توری گابیون و… باید پایه فنس به گونه ای طراحی شده است که برای تمامی موارد کاربرد دارد.

جنس پایه های فنس معمولا از آهن، گالوانیزه، چوب، بتن و… می باشد. که با توجه به کاربرد مورد استفاده شما تعیین خواهد شد. برای مثال اگر قصد استفاده از پایه فنس برای ورزشگاه دارید باید از پایه آهنی استفاده کنید. اما اگر قصد استفاده از پایه فنس برای یک زمین کشاورزی دارید. می توانید از یک پایه چوبی نیز بهره مند شوید.

از نکات بسیار مهم در انتخاب و نصب پایه فنس می توانید به یک دست بودن جنس و فاصله نصب آنها اشاره داشت. شما به هیچ عنوان نباید پایه های چوبی و آهنی را با هم مورد استفاده قرار دهید. یا اینکه فاصله کاشت پایه در زمین با یکدیگر متفاوت باشد. زیرا باعث می شود با گذر زمان پایه ها از حالت ایستاده و مستحکم به حالت خمیده تغییر یابند. برای خرید بهترین پایه فنس می توانید از تورگستر خرید خود را انجام دهید.

انواع پایه فنس

انواع پایه فنس های تولید شده توسط گروه صنایع مفتولی تورگستر

1 ــ پایه فنس چوبی

این پایه برای مکان هایی با پوشش گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال اگر قصد جداسازی یک زمین. ایجاد محافظت از یک پارک، جداسازی پوشش های گیاهی و… را دارید. می توانید از پایه های چوبی استفاده کنید زیرا در طبیعت دارای دوام و طول عمر بالاتری هستند.

انواع پایه فنس

2 ــ پایه حصاری فلزی

این پایه به صورت گالوانیزه طراحی شده است و به عنوان لوله داربست سیاه شناخته می شود. این نمونه مقاومت بسیار زیادی دارد و در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم می باشد.

3 ــ پایه حصار بتنی

پایه حصار بتنی سنگین ترین پایه موجود می باشد. این پایه برای باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد. و به هیچ عنوان مورد زنگ زدگی قرار نخواهد گرفت.انواع توری حصاری فنس

به مطالعه ادامه دهید: مش جوشی چیست

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس